RSF2JB56R0
MFR.Part #
RSF2JB56R0
JLCPCB Part #
C2643990
Description
-55℃~+235℃ 2W 56Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS