RSF2JT1K20
MFR.Part #
RSF2JT1K20
JLCPCB Part #
C2585311
Description
-55℃~+235℃ 1.2kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS