RSF2JT1K10
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF2JT1K10
JLCPCB Part #
C2590255
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 1.1kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS