RSF2JBR240
MFR.Part #
RSF2JBR240
JLCPCB Part #
C2644712
Description
-55℃~+235℃ 240mΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS