RSF2GT5K10
MFR.Part #
RSF2GT5K10
JLCPCB Part #
C2591035
Description
-55℃~+235℃ 2W 5.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS