RSF2JB2K20
MFR.Part #
RSF2JB2K20
JLCPCB Part #
C2644090
Description
-55℃~+235℃ 2.2kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS