RSF2JB510R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF2JB510R
JLCPCB Part #
C2644151
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 2W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS