RSF2JB4K30
MFR.Part #
RSF2JB4K30
JLCPCB Part #
C2644073
Description
-55℃~+235℃ 2W 4.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS