ERG-3SG273V
MFR.Part #
ERG-3SG273V
JLCPCB Part #
C6034652
Description
-55℃~+235℃ 27kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS