RSF2GT20R0
MFR.Part #
RSF2GT20R0
JLCPCB Part #
C2591070
Description
-55℃~+235℃ 20Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS