RSF2FTR200
MFR.Part #
RSF2FTR200
JLCPCB Part #
C2592775
Description
-55℃~+235℃ 200mΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS