RSMF2GT20R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF2GT20R0
JLCPCB Part #
C2590890
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 20Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS