FRN12JT3R00
MFR.Part #
FRN12JT3R00
JLCPCB Part #
C5640776
Description
-40℃~+155℃ 3Ω 500mW Metal Film Resistors ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS