RSF2FT121R
MFR.Part #
RSF2FT121R
JLCPCB Part #
C3399850
Description
-55℃~+235℃ 121Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS