RSF2FT120R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF2FT120R
JLCPCB Part #
C2591625
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 120Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS