RSF1FTR475
MFR.Part #
RSF1FTR475
JLCPCB Part #
C6459876
Description
-55℃~+235℃ 1W 475mΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS