MG1JT680K
MFR.Part #
MG1JT680K
JLCPCB Part #
C3412729
Description
-55℃~+175℃ 1W 680kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS