RSF1JT20R0
MFR.Part #
RSF1JT20R0
JLCPCB Part #
C2590162
Description
-55℃~+235℃ 1W 20Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS