RSF1JT12R0
MFR.Part #
RSF1JT12R0
JLCPCB Part #
C2589576
Description
-55℃~+235℃ 12Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS