CF12GB82K0
MFR.Part #
CF12GB82K0
JLCPCB Part #
C6148727
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS