FRN14JT1R30
MFR.Part #
FRN14JT1R30
JLCPCB Part #
C2590377
Description
-40℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS