RSF1JA2R20
MFR.Part #
RSF1JA2R20
JLCPCB Part #
C3358963
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS