RSF1JA2K20
MFR.Part #
RSF1JA2K20
JLCPCB Part #
C3504739
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS