RSF1JT910R
MFR.Part #
RSF1JT910R
JLCPCB Part #
C2590149
Description
-55℃~+235℃ 1W 910Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS