RSF1JA1R00
MFR.Part #
RSF1JA1R00
JLCPCB Part #
C3486103
Description
-55℃~+235℃ 1W 1Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS