RNCF0402DKE16K9
MFR.Part #
RNCF0402DKE16K9
JLCPCB Part #
C4085725
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS