RSF1JT24K0
MFR.Part #
RSF1JT24K0
JLCPCB Part #
C2589609
Description
-55℃~+235℃ 1W 24kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS