RSF1FT90R9
MFR.Part #
RSF1FT90R9
JLCPCB Part #
C2590778
Description
-55℃~+235℃ 1W 90.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS