CF1JT160R
MFR.Part #
CF1JT160R
JLCPCB Part #
C2590588
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 160Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS