RSF1FB3K92
MFR.Part #
RSF1FB3K92
JLCPCB Part #
C2644235
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.92kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS