RSF1FB3K32
MFR.Part #
RSF1FB3K32
JLCPCB Part #
C2644237
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.32kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS