RSF12FT604R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF12FT604R
JLCPCB Part #
C3380987
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 500mW 604Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS