RSF12JT62R0
MFR.Part #
RSF12JT62R0
JLCPCB Part #
C3491143
Description
-55℃~+200℃ 500mW 62Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS