RPC2010FT3K60-HP
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RPC2010FT3K60-HP
JLCPCB Part #
C5869931
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS