SG732HTTE560K
MFR.Part #
SG732HTTE560K
JLCPCB Part #
C4191817
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS