RNCF2512DTE7R32
MFR.Part #
RNCF2512DTE7R32
JLCPCB Part #
C2536090
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.32Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS