CF12GA560R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12GA560R
JLCPCB Part #
C3385328
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 560Ω Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS