RNCF2512DTE1K96
MFR.Part #
RNCF2512DTE1K96
JLCPCB Part #
C2536754
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS