RMC1K3303FTE
MFR.Part #
RMC1K3303FTE
JLCPCB Part #
C20095498
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS