RNCF2512DKE887K
MFR.Part #
RNCF2512DKE887K
JLCPCB Part #
C2549995
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS