HV733ARTTE206G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE206G
JLCPCB Part #
C6060697
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 20MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS