RNCF2010BKE1K78
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF2010BKE1K78
JLCPCB Part #
C2555288
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS