HV732HRTTE206J
MFR.Part #
HV732HRTTE206J
JLCPCB Part #
C6273904
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS