RNCF1210DTE1K69
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF1210DTE1K69
JLCPCB Part #
C2554161
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS