RNCF1210BTE301K
MFR.Part #
RNCF1210BTE301K
JLCPCB Part #
C2560066
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 301kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS