SG73P2E1RTTD1022D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1022D
JLCPCB Part #
C5893976
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS