RNCF1206BTC2M49
MFR.Part #
RNCF1206BTC2M49
JLCPCB Part #
C2508016
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS