RN73R2BTTD4222B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4222B50
JLCPCB Part #
C4338104
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS