RNCF0805TKW91R0
MFR.Part #
RNCF0805TKW91R0
JLCPCB Part #
C5732398
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS