CF12GB22R0
MFR.Part #
CF12GB22R0
JLCPCB Part #
C6148719
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 500mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS